Novosti

Radni sastanak sa Gradonačelnikom

Na četvrtoj vanrednoj sjednici skupštine grada Banja Luka odbornici našeg grada su raspravljali o statusu našeg kluba, čiji rad opstruiše Vaterpolo savez Republike Srpske, te ne dopuštaju djeci i članovima VK "Borac" da igraju matična prvenstva, te na taj način godinama svi podsticaji grada i institucija idu samo jednom klubu. Zbog navedenog načina rada od 01.12.2020. godine Vaterpolo savezu Republike Srpske je od strane Inspektorata Republike Srspke zabranjeno obavljanje djelatnosti.
Na pomenutoj sjednici o navedenom problemu su govorili odbornici Saša Lazić i Dragoslav Topić, a obratio se i Gradonačelnik Draško Stanivuković, te najavio sastanak po ovome pitanju sa predstavnicima našeg kluba.
Dana 12.05.2021. godine (juče) je Gradonačelnik organizovao prijem i radni sastanak za predstavnike VK "Borac" na kojem se govorilo o gore navedenim problemima, te funkcionisanju našeg kluba.
Zahvaljujemo se Gradonačelniku na prijemu, te odborniku Saši Laziću na podršci.

© 2018 Vaterpolo Klub Borac. Sva prava zadržana. Powered by Milišić Đorđe & BLMedia