Novosti

VK "Borac" - VIŠE OD KLUBA

Naš Klub se bori godinama sa problemima, koje vjerovatno "normalna" osoba ne može razumjeti da se tako nešto može dešavati u sportu, a još manje da su ljudi spremni žmiriti na sve pa čak i kada su djeca u pitanju.
Ali tema ove objave nije žalopololjka, već poenta da smo upravo zbog toga još više spremniji drugima pomagati i organizovati humane i humitarne akcije jer i sami poznajemo TAJ OSJEĆAJ, a upravo on nas tjera da budemo VIŠE OD KLUBA!
Unazad par godina Klub organizuje "NIKOLJDANSKI TURNIR" za naše članove, njihove prijatelje i ostale zainteresovane. Osnovni cilj turnira pored sporstke, društvene, socijalne i drugih komponenata je humanitarna tj. da sva djeca koja učestvuju na turniru ponesu poneki slatkiš ili paketić za onu djecu kojoj to nema ko obezbjediti.
Odaziv vrhunski, malo su i tri kutije bile za sve ono što su naši članovi, navijači, drugari itd skupili i darovali.
ZATO I JESTE VK "BORAC" VIŠE OD KLUBA, tu je naša snaga.
U akciji su nas podržali naša vjerna publika "Borčevci".
Što se tiče sportsko-zabavnog dijela turnira, imali smo dva kostura, jedan turnir za školicu vaterpola tj. najmlađe, a drugi za pionire.
U turniru školice vaterpola učetvovale su ekipe:
"Mali Borci"
"Mini Borac"
"Borčevci"
"Šampioni".
U turniru pionira učestvovale su ekipe:
"Snježana i sedam kobasica"
"Donje Petrinje"
"Loši minioni"
"Patuljci".
Iako je rezultat totalno u drugom planu, napomenućemo da su turnir osvojili "Borčevci" i "Snježana i sedam kobasica".
Na kraju POBJEDILO SMO SVI!
HVALA SVIMA!

© 2018 Vaterpolo Klub Borac. Sva prava zadržana. Powered by Milišić Đorđe & BLMedia